Strona główna >> Jesteśmy producentem

Współpracujemy bezpośrednio z producentem

Wszystkie nasze produkty wykonywane z niezwykłą dokładnością i precyzją, ponieważ wiemy, jak ważna jest jakość. Używamy tylko sprawdzonych, niezawodnych oraz wytrzymałych materiałów. Sprzedawane przez nas moduły zbudowane są z najlepszych komponentów. Oferujemy produkty wysokiej jakości po możliwie najniższych cenach. Tworzone instalacje fotowoltaiczne zawsze są zgodne z indywidualnymi potrzebami klienta.

Wymierne oszczędności

W ostatnich latach fotowoltaika (a ściślej instalacje fotowoltaiczne) stała się bardzo popularnym rozwiązaniem. Zamieniana przez panele energia promieniowania słonecznego w energię elektryczną przynosi gospodarstwom domowym wymierne oszczędności.

Własne źródło energii daje niezależność w kwestii produkcji prądu na swoje potrzeby. Posiadając panele, nie trzeba przejmować się rosnącymi cenami prądu. Okres zwrotu montażu paneli i inwerterów słonecznych (które zamieniają prąd stały na przemienny) jest dość krótki. Już w ciągu kilku lat można odzyskać wkład finansowy w to przedsięwzięcie.

Tutaj zyskujesz

Twoja fotowoltaika w systemie ratalnym

Dokładnie tak! Twoja przyszła instalacja może na siebie zarabiać już od pierwszego dnia. Co ciekawe i warte podkreślenia to fakt, że wysokość przyszłej raty jest zbliżona do miesięcznych wydatków za prąd.

Formularz kontaktowy

Wyślij do nas wiadomość lub skontaktuj się z nami tel. +48 512 160 510